وبلاگ

خرید پیچ و مهره پلاستیکی – لیست قیمت به روز

پیچ پلاستیکی

پیچ و مهره از پرکاربردترین و مهم‌ترین ابزارها در صنعت هستند. پیچ و مهره‌ها بنای اتصالات موقتی هستند و اتصالات هم نقشی مهم و اساسی در همه صنایع دارند. بنابراین این ایزار ساده و کاربردی به نوعی با زندگی ما پیوند خورده است. کاربرد گستره پیچ و مهره در انواع صنایع سبب نیاز به تولید این محصول از مواد مختلف و در ابعاد متنوع در جهت برآورده کردن نیاز کاربرد مورد نظر، شده است. یکی از انواع پیچ و مهره‌های تولیدی، پیچ و مهره پلاستیکی است. این نوع پیچ و مهره از انواع پلاستیک مقاوم مانند PVC، نایلون، فنولیک، پلی آمید و… تولید می‌شوند. یکی از ویژگی‌های بسیار مطلوب پلاستیک ها مقاومت به خوردگی و مقاومت به محیطی بالای آن‌هاست.

بنابراین در کاربردهایی که اتصال در معرض رطوبت و یا برخی محیط‌های خورنده، پیچ پلاستیکی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. اما باید توجه کنید که پیچ پلاستیکی موردنظرتان را باید از مراکز معتبر خریداری کنید که کیفیت بالایی داشته باشد و بتواند پاسخگوی نیاز کاربرد باشد. دیاپیچ به عنوان مرکز فروش پیچ و مهره پلاستیکی با کیفیت و معتبر آماده خدمات رسانی به سراسر کشور به صورت حضوری و اینترنتی می‌باشد.

پیچ و مهره پلاستیکیپیچ و مهره پلاستیکی

یکی از انواع پیچ و مهره مورد استفاده صنایع پیچ و مهره پلاستیکی است. این نوع پیچ و مهره از انواع مختلف پلاستیک و یا در واقع مواد پلیمری تولید می‌شوند. از جمله مواد بکار رفته برای ساخت پیچ و مهره پلاستیکی شامل نایلون، PVC، فنول فرمالدهید، پلی آمید و… است. از ویژگی‌های پلاستیک‌ها که موجب استفاده از آن‌ها در صنعت پیچ و مهره شده است می‌توان به مقاومت به خوردگی بالا، ناراسانایی و وزن سبک آن‌ها اشاره کرد.

انواع پیچ پلاستیکی

پیچ‌های پلاستیکی برای استفاده در کاربردهای مختلف در انواع مختلفی تولید می‌شوند. هر نوع پیچ پلاستیکی ویژگی‌های خاص خود را دارد که آن را برای استفاده در کاربرد مورد نظر مناسب کرده است. شما می‌توانید برای خرید پیچ و مهره پلاستیکی در تهران و کرج همچنین بصورت اینترنتی از سراسر کشور، در انواع مختلف و با کیفیت بالا به دیاپیچ مراجعه کنید. در ادامه به برخی از انواع پیچ پلاستیکی اشاره می‌کنیم.

 • پیچ پلاستیکی بلند

پیچ پلاستیکی بلند نوعی پیچ است که ارتفاع آن‌ها بیشتر از دیگر دیگر پیچ‌ها است و به تبع آن دارای طول رزوه زیادی است. این مسئله موجب می‌شود درگیری پیچ بیشتر شده و استحکام بالایی به اتصال می‌دهد. بنابراین در کاربردهایی که نیاز داریم استحکام اتصال بالا باشد و یا اتصال‌های تحت بارگذاری از پیچ پلاستیکی بلند استفاده می‌کنیم.

 • پیچ آلن پلاستیکی

پیچ آلن پلاستیکی از لحاظ شکل ظاهری دقیقا مشابه پیچ آلن فلزی است تنها در جنس سازنده با یکدیگر متفاوتند. برای باز و بسته کردن پیچ آلن پلاستیکی همانند دیگر پیچ‌های آلن از آچار آلن استفاده می‌شود. پیچ آلن در سایزهای مختلف تولید می‌شود. این نوع پیچ در انواع لوازم خانگی، الکترونیکی و… استفاده می‌شود.

 • پیچ پلاستیکی سرخزینه

پیچ پلاستیکی سر خزینه دقیقا مانند پیچ سرخزینه فلزی است و تنها در جنس مواد سازنده باهم متفاوتند. این نوع پیچ دارای سر یا گل مسطح و بدنه رزوه شده است که برای باز و بسته کردن آن از آچار و پیچ گوشتی متناسب با آن استفاده می‌شود. از پیچ پلاستیکی سرخزینه در انواع صنایع که در استفاده از پیچ‌های فلزی محدودست داریم، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • پیچ آچاری پلاستیکی

پیچ آچاری پلاستیکی پیچی است شش گوش با بدنه رزوه شده است. این نوع پیچ‌ها دارای سر یا گل حفره‌دار نیستند و برای باز و بسته کردن آن از آچار استفاده می‌شود و آچارخور هستند. پیچ آچاری پلاستیکی برای استفاده در کاربردهای مختلف در سایزهای متنوع تولید می‌شوند.

 • پیچ پلاستیکی متری

پیچ پلاستیکی متری درواقع میله‌های توپر پلاستیکی هستند که رزوه شده‌اند. این پیچ‌ها دارای گل و سر نیستند و در طول دلخواه شما برش داده می‌شوند. این نوع پیچ در قطرهای مختلف موجود هستند که شما می‌توانید باتوجه به کاربرد آن را در طول و قطر متناسب با کاربردتان خریداری کنید.

پیچ پلاستیکی

کاربرد پیچ و مهره پلاستیکی

پیچ و مهره‌ها باتوجه به برخی شرایط نیاز است علاوه بر فلزات از جنس‌های دیگر مانند پلاستیک هم ساخته شوند. پلاستیک‌ها دارای ویژگی‌هایی هستند که آن‌ها را برای استفاده به عنوان پیچ و مهره مناسب کرده است. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • مقاومت در برابر آب و هوا ، به ویژه آب
 • توانایی مقاومت در برابر درجه حرارت بسیار بالا و پایین
 • عدم اشتعال
 • مقاومت در برابر لرزش
 • خواص ضد مغناطیسی
 • غیر سمی
 • مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش
 • قیمت مناسب.

باتوجه به این ویژگی‌ها پلاستیک‌ها گزینه مناسبی برای برای استفاده در پیچ و مهره‌ها هستند. پیچ و مهره پلی آمید، نایلون، PVC، فنول فرمالدهید و… انواع پیچ و مهره‌های پلاستیکی هستند. این نوع پیچ و مهره در کاربردهایی که نیاز به مقاومت به خوردگی مانند کاربردهای بیرونی که اتصال در معرض رطوبت است و همچنین صنایعی مانند نفت و گاز و پتروشیمی مناسب هستند. همچنین در کاربردهایی که وزن سازه مهم است هم پیچ و مهره‌های پلاستیکی گزینه‌های خوبی هستند.

قیمت پیچ پلاستیکی

پلاستیک‌ها جز صنایع پتروشیمی هستند و می‌توان گفت که جز مواد فراوان هستند که قیمت مناسبی دارند. بنابراین قیمت پیچ و مهره پلاستیکی به نسبت پیچ و مهره‌های فلزی کمتر است. با توجه به نوع پیچ و مهره و نوع پلاستیک استفاده شده قیمت آن‌ها متفاوت است.

قیمت پیچ پلاستیکی

خرید پیچ و مهره پلاستیکی

کیفیت پیچ و مهره پلاستیکی و تناسب آن با کاربرد از نکات مهمی است که هنگام خرید پیچ و مهره پلاستیکی باید به آن توجه کرد. مجموعه‌های صنعتی مختلفی در زمینه تولید و توزیع این پنوع یچ و مهره‌ها فعالیت دارند. گروه صنعتی دیاپیچ علاوه برفروش پیچ و مهره پلاستیکی در تهران، دارای شعبه در شهر کرج هم هستند. همچنین اگر قصد خرید اینترنتی پیچ و مهره پلاستیکی دارید، دیاپیچ دارای فروشگاه اینترنتی برای خدمات‌دهی به سراسر کشور هم هست. شما می‌توانید با خیالی آسوده خریدتان را به ما بسپارید. برای دریافت اطلاعات محصولات، راهنمای خرید و مشاوره با کارشناسان دیاپیچ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *