وبلاگ

خرید پیچ و مهره صنعتی – استعلام قیمت

پیچ و مهره صنعتی

پیچ و مهره‌ بدون اغراق پرکاربردترین ابزارهای صنعتی هستند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. پیچ و مهره‌ که اتصالات موقت را تشکیل می‌دهند، خود در انواع مختلفی طراحی شده‌اند. زیرا در هر کاربردی پیچ و مهره باید نقشی متفاوت ایفا کنند. گاهی اتصال تحت بارگذاری است، گاهی تحت لرزش و ارتعاش زیاد است. بنابراین باید آن‌ها پاسخگوی نیاز این کاربردها باشند. پیچ و مهره صنعتی همچنین در جنس‌ها و ابعاد مختلفی نیز تولید می‌شود. پیچ و مهره صنعتی نقشی حیاتی را در صنایع و همجنین زندگی افراد بازی می‌کنند، بنابراین نیاز است از کیفیت بالا برخوردار باشند و همچنین در تولید پیچ و مهره‌های صنعتی همواره استانداردهای تعریف شده توسط سازمان استاندارد رعایت شده باشد. از اینرو نیاز است شما آن‌ها را از مراکز تولید و عرضه معتبر خریداری کنید. دیا پیچ از مجموعه‌های صنعتی معتبر در زمینه انواع پیچ و مهره صنعتی است که می‌توانید محصولات مورد نظر خود را با اطمینان از کیفیت، از این مجموعه خریداری کنید. برای اطلاع بیشتر از محصولات می‌توانید از سایت دیا پیچ دیدن کنید و یا با کارشناسان دیا تماس بگیرید.

خرید پیچ و مهره صنعتیانواع پیچ و مهره صنعتی

پیچ و مهره‌ها از ابزارهایی هستند که در عین سادگی کاربردهای زیادی دارند. ما با نگاهی کوچک به اطرافمان می‌توانیم پی به نقش زیاد این ابزار در زندگی خود ببریم. برای هر شرایط کاربردی نوعی پیچ و مهره خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد که باید پاسخگوی نیاز آن کاربرد باشد. از اینرو پیچ‌ و مهره صنعتی را در انواع مختلف و از مواد متفاوت و همچنین در سایزهای مختلفی تولید کنند. دیا پیچ از مجموعه‌های فعال در زمینه اتصالات است که انواع پیچ و مهره صنعتی را در بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت عرضه داشته است.

  • مهره تی

مهره تی مهره‌ای است که در کاربردهای شیاردار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مهره در داخل شیار انواع پانل‌ها و پروفیل‌ها قرار می‌گیرد و در واقع بستر مناسبی برای اتصال قطعات دیگر و ساخت سایر سازه‌ها بر روی این پروفیل‌ها استفاده می‌شود.

  • مهره های قفلی

مهره‌های قفلی نوعی از مهره‌ها هستند که در قسمت بالایی خود یک بخش اضافی دارند وجود این قسمت اضافی باعث ایجاد اتصالی محکم‌تر شده و از شل شدن و باز شدن اتصال هنگام ارتعاش و لرزش جلوگیری می‌کند. این نوع مهره بطور ویژه در ماشین آلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • پیچ‌ های کرپی

پیچ کرپی نام دیگر پیچ U شکل است. این پیچ‌ها از یک میله رزوه شده تشکیل شده‌اند که به صورت U شکل خم شده‌اند. این نوع پیچ‌ها برای ارتباط بین دو بخش مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و به نوعی پلی بین دو بخش هستند. کاربرد اصلی این نوع پیچ در ساختمان سازی و صنعت لوله کشی در صنایعی همچون نفت و گاز و پتروشیمی است.

  • پیچ‌ های چشمی

پیچ چشمی نوعی پیچ است که در قسمت ابتدای آن یک حلقه وجود دارد. بدنه این پیچ مانند دیگر پیچ‌ها رزوه شده و در ابعاد مختلف تولید می‌شود. این حلقه به نوعی نقش دستگیره یا اهرمی عمل می‌کند. همچنین امکان آویزان کردن اجسام مختلف مانند لوستر را فراهم می‌کند.

  • مهره های کاسه نمدی

مهره کاسه نمدی نوعی مهره با بدنه شش گوش و مانند سایر مهره‌هاست، اما تفاوت این مهره با دیگر مهره‌ها این است که دارای یک قسمت اضافی در انتهای خود است به آن کاسه گفته می‌شود. این نوع مهره اتصالات محکمی را فراهم کرده و از شل شدن اتصال جلوگیری می‌کنند. معمولا یک واشر پلاستیکی برای جلوگیری از نشت و ایجاد اتصال محکم‌تر به همراه مهره کاسه نمدی بکار می‌رود.

  • پیچ‌ های اتاقی

پیچ اتاقی نوعی پیچ با گل یا سر قارچ مانند است که در قسمت زیر آن یک بخش مربعی وجود دارد، به همین دلیل به این نوع پیچ، پیچ مربعی هم گفته می‌شود. این بخش مربعی باعث راحت‌تر چرخاندن و باز و بسته کردن مهره می‌شود.

  • انکر بولت ها

انکر بولت نوعی از ابزار اتصالات است که برای اتصالات سنگین مانند اتصال اجزای سازه‌ای به بتن و سیمان و … و اتصالات در انواع ماشین‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند. انکر بولت‌ها بر اساس مکانیزم عمل خود در ایحاد اتصال به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شوند.

قیمت پیچ و مهره صنعتی

 قیمت پیچ و مهره صنعتی همانند دیگر محصولات صنعتی متاثر از پارامترهای مختلفی است. این پارامترها شامل نوع پیچ و مهره، جنس مواد سازنده آن و همچنین سایز پیچ و مهره است. البته عامل مهم دیگر که بر قیمت پیچ و مهره تاثیر کی‌گذارد برند شزکت سازنده آن است. ما به دلیل نوسانات بازار قادر به درج قیمت محصولات پیچ و مهره صنعتی خود نیستیم. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت پیچ و مهره صنعتی با کارشناسان دیا تماس بگیرید.

انواع پیچ و مهره صنعتی

خرید پیچ و مهره صنعتی

پیچ و مهره‌ها انواع مختلفی دارند و هر نوع از جنس‌های متفاوت و در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند. برای خرید پیچ و مهره صنعتی ابتدا باید نیازهای کاربرد خود را بشناسید تا بتوانید پیچ و مهره متناسب با آن را از هر نظری انتخاب کنید. دیا پیچ از عرضه کنندگان مطرح پیچ و مهره است که شما می‌توانید انواع پیچ و مهره صنعتی را با اطمینان کامل از کیفیت آن، از این مجموعه خریداری کنید. برای دریافت اطلاعات پیچ و مهره‌ها، لیست پیچ و مهره‌های موجود و یا نحوه خرید از دیا پیچ، با کارشناسان دیا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *